Chopin

Firma WNF powstała w 2012r. w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na kooperantów dla dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy Seco/Warwick Europe S.A.   Współpraca z liderem światowego rynku w produkcji urządzeń do obróbki cieplnej metali, zobowiązuje nas do utrzymania dużej dynamiki produkcji i świadczenia usług na wysokim poziomie. Aby nadążyć za szybkim rozwojem zaawansowanych technologii ciągle inwestujemy w nowoczesny park maszynowy oraz podnosimy kwalifikacje załogi. Aktualnie zwiększyliśmy zatrudnienie, nawiązaliśmy bliższą współpracę z firmami dominującymi na lubuskim rynku oraz rozszerzyliśmy ofertę naszych usług.

Dzięki profesjonalnemu zespołowi oraz ciągłej, bliskiej współpracy z silną kadrą inżynierską potężnej firmy, jesteśmy pewni naszej produkcji pod względem jakości i trwałości oraz pod względem konstrukcyjno-technologicznym.

Staramy się budować trwałe relacje z naszymi klientami. Chętnie służymy fachową radą i pomocą. Jesteśmy elastyczni na etapie projektowania i doboru materiałów oraz konkurencyjni cenowo. Dla stałych klientów proponujemy zniżki, rabaty i promocje. Zapraszamy do współpracy.............................................. kratownica .............................................